kontur (2 kB)
kalendarz (31 kB)
Rok 2018                      
Rok 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2018

Nr
Imprezy
Termin Impreza Kierownik wycieczki
007 10-11.02.2018 Ujazd Zamku Krzyżtopór - Karnawał -
019 10.03.2018 Osielec - Beskid Makowski -
039 28.04-06.05.2018 Litwa, Białoruś, Roztocze -
054 31.05-03.06.2018 Czechy – Jeseniki -
063 17.08.2018 Słowik – Bakówka G. Świętokrzyskie -
072 08.07.2018 Spływ Kajakowy Nidą -
080 29.07.2018 Góra Żar - Beskid Mały -
085 15-19.08.2018 Park Mużakowski, Dolina Nysy Łużyckiej - objazdówka -
090 01.09.2018 Tatry Polskie -
092A 15.09.2018 Tatry Bielskie -
101 05-08.10.2018 Bieszczady - Otryt -
108 20.10.2018 Jura Krakowsko-Częstochowska -
120 24-25.11.2018 Beskid Śląski -

Linia


Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2017

Nr
Imprezy
Termin Impreza Kierownik wycieczki
006 12.02.2017 Ćwilin Andrzej Skibiński
011 25-26.02.2017 Łancut - Karnawał Bogumił Borowiecki
018 19.03.2017 Beskid Mały - Łamana Skała -
022 02.04.2017 Beskid Makowski - Jałowiec Andrzej Skibiński
031 29.04-03.05.2017 Morawy Stefan Jurkowski
042 27.05.2017 Spisz Słowacko-Polski Stefan Jurkowski
048 15-18.06.2017 Beskid Niski Bogumił Borowiecki
058 09.07.2017 Nida - spływ kajakowy Bogumił Borowiecki
063 23.07.2017 Jura Krakowsko-Częstochowska Andrzej Skibiński
069 12 – 15.08.2017 Sudety Bogumił Borowiecki
075 08-11.09.2017 Stary Smokowiec - Słowacja -
084 23.09.2017 Góry Świętokrzyskie Andrzej Skibiński
090 05-08.10.2017 Bieszczady -
102 22.10.2017 Gorce Bogumił Borowiecki
108 18-19.11.2017 Beskid Mały - Andrzejki -

Linia


Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2016

Nr
Imprezy
Termin Impreza Kierownik wycieczki
004 16.01 Krzyżtopór – Opatów – Krzemionki Opatowskie -
008 06 - 07.02 Gorce – karnawał Stefan Jurkowski
020 13.03 Koskowa Góra Andrzej Skibiński
036 17.04 Beskid Mały Jaskinie – Gibasów Wierch – Czarne Działy Andrzej Skibiński
041 30.04 - 03.05 Kras Czeski Stefan Jurkowski
050 25 - 29.05 Sudety Bogumił Borowiecki
060 18 - 21.06 Mała Fatra Bogumił Borowiecki
067 03.07 Jura Krakowsko-Częstochowska Andrzej Skibiński
072 06.08 Tatry - Szczyrbskie Pleso Stefan Jurkowski
084 13 - 20.08 Kaszuby lub Pogórze Sudeckie -
093 03.09 Góry Świętokrzyskie Andrzej Skibiński
100 17.09 Tatry -
110 01.10 Gorce Bogumił Borowiecki
116 13 - 17.10 Bieszczady Bogumił Borowiecki
131 11 - 13.11 Zdynia - Andrzejki Bogumił Borowiecki
134 26.11 Pasmo Gubałowskie Stefan Jurkowski

Linia

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2015

Nr
Imprezy
Termin Impreza Kierownik wycieczki
- 11.01 Twierdza Kraków - Forty 47 i 47a Andrzej Skibiński
- 24.01 Twierdza Kraków - Forty 45 Zielonki i Fort 45a Bibice Andrzej Skibiński
- 01.02 Twierdza Kraków - Fort 44 Tonie i Fort 44a Pękowice Andrzej Skibiński
007 07 - 08.02 Karnawał w Beskidzie Sądeckim Stefan Jurkowski
011 01.03 Jak powstają jeziorka (Morskie Oko na Maślanej Górze) Andrzej Skibiński
- 15.03 Twierdza Kraków Forty Skotniki 52½ S i 52½ N, Winnica 53a, Bodzów 53 Andrzej Skibiński
018 21.03 Pieniny Spiskie - Powitanie wiosny Stefan Jurkowski
023 18.04 Gorce - Zlot Gwieździsty na Turbaczu Bogumił Borowiecki
032 30.04 - 03.05 Zlot w 70 rocznicę gór odzyskanych (Góry Izerskie) Stefan Jurkowski
038 24.05 Złaz na Rysiance Andrzej Skibiński
046 13 - 16.06 Spotkanie z sąsiadami (Mała Fatra) Bogumił Borowiecki
056 05.07 Orle Gniazda Kazimierza Wielkiego Andrzej Skibiński
064 25.07 Spotkanie w Szarotce (Tatry Bielskie) Koło ZA
070 14 - 16.08 Tam gdzie się rodzą jaskinie (Kras Czeski) Koło ZA
080 12.09 Spotkanie na szczycie (Wołowiec - Tatry Zachodnie) Koło ZA
094 03 - 06.10 Rajd szlakami Generała Waltera (Bieszczady) Koło ZA
105 24.10 Sabat - (Góry Świętokrzyskie) Koło ZA
111 21 - 22.11 Andrzejki w Beskidzie Śląskim Koło ZA

Linia

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2014

Nr
Imprezy
Termin Impreza Kierownik wycieczki
004 19.01 Pogórze Rożnowskie Stefan Jurkowski
009 09.02 Luboń Wielki, Szczebel Stefan Jurkowski
017 22 - 23.02 Karnawał z Ochotnicy Dolnej Jan Nalepka
022 23.03 Powiśle Dąbrowsko–Tarnowskie Stefan Jurkowski
026 05 - 06.04 Beskid Śląsko – Morawski Stefan Jurkowski
039 01 - 04.05 Sudety – Góry Kamienne, Krucze, Kaczawskie Stefan Jurkowski
049 25.05 Góry Świętokrzyskie Stefan Jurkowski
063 21 - 29.06 Północne Wybrzeże Adriatyku Jan Nalepka
067 13.07 Jura Krakowsko - Częstochowska Stefan Jurkowski
078 03.08 Pasmo Łososińskie Stefan Jurkowski
081 15 - 23.08 Saska Szwajcaria Koło ZA
091 13 - 14.09 Tatry Zachodnie Stefan Jurkowski
103 28.09 Jaworki – Piwniczna Stefan Jurkowski
111 11 - 14.10 Bieszczady, Połonina Bukowska, Tarnica Bogumił Borowiecki
129 22 - 23.11 Sól - Andrzejki Koło ZA
132 06.12 Beskid Wyspowy Koło ZA

Linia

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2013

Nr
Imprezy
Termin Impreza Kierownik wycieczki
002 19.01 Beskid Mały Stefan Jurkowski
007 09 - 10.02 Karnawał - Góry Świętokrzyskie Jan Nalepka
013 02.03 Górny Śląsk Stefan Jurkowski
017 23.03 Gorce Stefan Jurkowski
025 21.04 Spisz Słowacki, Góry Lewockie Bartłomiej Florczyk
030 01 - 05.05 Karkonosze Stefan Jurkowski
037 25.05 Trzycatek – Trójstyk Robert Szynal
048 22 - 25.06 Mała Fatra Bartłomiej Florczyk
053 14.07 Jura Krakowsko Częstochowska Jan Nalepka
056 27.07 Jaworki Biała Woda, Litmanowa Bartłomiej Florczyk
060 10.08 Beskid Żywiecki Stefan Jurkowski
067 29.08 - 08.09 Lazurowe wybrzeże Dalmacji Jan Nalepka
074 22.09 Orawa – Góry Choczańskie Bartłomiej Florczyk
081 03 - 06.10 Bieszczady Robert Szynal
089 26.10 Beskid Makowski - Pasmo Pawelskie Robert Szynal
094 09 - 11.11 Beskid Niski - Andrzejki Jan Nalepka
- 01.12 Beskid Wyspowy Stefan Jurkowski
- 14.12 Spotkanie świąteczne Koło ZA

Linia

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2012

Termin Rejon Kierownik wycieczki
14.01 Kasina Wielka (Beskid Wyspowy) Stefan Jurkowski
04.02 Kudłoń (Gorce) Robert Szynal
11.02 Dolina Kluczwody Ela Siniewicz
18.02 - 19.02 Jaworki - Pieniny Bartek Florczyk
17.03 Górny Śląsk Jan Nalepka
22.04 Orawa Słowacka Bartek Florczyk
3.05 - 6.05 Sudety (Góry Stołowe) Stefan Jurkowski
27.05 Beskid Śląski Robert Szynal
06.07 Velka Fatra Bartek Florczyk
14.07 Jura Krakowsko Częstochowska Jan Nalepka
29.07 Zawoja Stefan Jurkowski
30.08 - 8.09 Chorwacja Jan Nalepka
16.09 Ścieszków Groń (Beskid Mały) Stefan Jurkowski
04.10 - 7.10 Bieszczady Robert Szynal
21.10 Spisz Słowacki Bartek Florczyk
10.11 Ciecień (Beskid Wyspowy) Robert Szynal
24.11 - 25.11 Ochotnica (Andrzejki) Jan Nalepka
08.12 Szaflary Stefan Jurkowski

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2011

Termin Rejon Kierownik wycieczki
22.01 Beskid Mały + narty Stefan Jurkowski
26 - 27.02 Rycerka - Karnawał Stefan Jurkowski
19.03 Gorce - Łopuszna Jan Nalepka
19.04 Beskid Wyspowy - Mogielnica Joanna Dudek
30.04 - 03.05 Góry Sowie - Sudety Jurkowski Stefan
22.05 Biała Orawa Bartek Florczyk
02 - 05.06 Słowacja - Wielka Fatra Bartek Florczyk
23 - 26.06 49 Centralny Rajd Hutników Stefan Jurkowski
29.06 - 2.07 Tatry Bartek Florczyk
23.07 Pilsko Jan Nalepka
13 - 21.08 Wycieczka objazdowa - Litwa Stefan Jurkowski
19.09 Jura Krakowsko - Świętokrzyska Jan Nalepka
08.10 Słowacki Spisz Bartek Florczyk
11 - 13.11 Rymanów Zdrój Jan Nalepka
26 - 27.11 Andrzejki - Tylicz Szynal Robert

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2010

Termin Rejon Prowadzący
10.01 Kamionna Bartek Florczyk
23.01 Leskowiec Stefan Jurkowski
31.01 Garb Tęczyński (Skała Kmity, Balice) Komunikacja zbiorowa
13 - 14.02 Mirów i okolice Jan Nalepka
21.02 Niepołomice, Staniątki Komunikacja zbiorowa
Stefan Jurkowski
27.02 Orawa (Działy orawskie) Stefan Jurkowski
14.03 Beskid Śląski Robert Szynal
28.03 Lanckorona, Kalwaria Zebrzydowska Komunikacja zbiorowa
10.04 Glinka, Krawców Wierch Bartek Florczyk
18.04 Dolina Sąspowska Komunikacja zbiorowa
01 - 04.05 Pogranicze Bieszczad i Beskidu Niskiego Robert Szynal
14 - 16.05 Milicz i stawy milickie Bogumił Borowiecki
23.05 Pasmo Jaworzyny (Hala Łabowska) Stefan Jurkowski
30.05 Gdów - Łazany przez Łysą Górę Komunikacja zbiorowa
05 -06.06 Rycerka Dolna Robert Szynal
20.06 Brzegiem Jeziora Dobczyckiego Komunikacja zbiorowa
26 - 29.06 Wielka Fatra Bartek Florczyk
11.07 Góry Świętokrzyskie Jan Nalepka
18.07 Dolina Dłubni (Iwanowice - Michałowice) Komunikacja zbiorowa
24.07 Spisz (pogranicze ze Słowacją) Stefan Jurkowski
04 - 08.08 Pogranicze Słowacko - Węgierskie Jan Nalepka
15.08 Pasmo Barnasiówki Komunikacja zbiorowa
26 - 29.08 Tatry Zachodnie - Dolina Żarska Bartek Florczyk
12.09 Modyń - Beskid Wyspowy Bartek Florczyk
23 - 26.09 Sudety, Góry Złote, Bialskie, Śnieżnik Stefan Jurkowski
05.09 Olkusz,- Śladami Garibaldczyka F. Nullo Komunikacja zbiorowa
10.09 Pogórze Rożnowskie (Jamna) Robert Szynal
17.10 Dolina Szklarki i Racławki Komunikacja zbiorowa
24.10 Pasmo Policy (Hala Krupowa) Jan Nalepka
14.11 Pasmo Śpilówki ( Wyspowy) Robert Szynal
21.11 Okolice Nowej Huty (Ruszcza - Kościelniki) Komunikacja zbiorowa
27 - 28.11 Zawoja Stefan Jurkowski
05.12 Kleszczów - Burów - Zabierzów Komunikacja zbiorowa
11.12 Pszczyna, Zator Jan Nalepka
17.12 Spotkanie Wigilijne Koło ZA

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2009

Termin Rejon Prowadzący
10.01 Spisz - Rużbachy Bartek Florczyk
25.01 Dolina Kluczwody (BUSEM) Stefan Jurkowski
08.02 Wisła, Stożek - Soszów Stefan Jurkowski
15.02 Alwernia (BUSEM) Stefan Jurkowski
21 - 22.02 Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska Jan Nalepka
07.03 Orava - Kubińska Hola Bartek Florczyk
22.03 Pieskowa Skała Stefan Jurkowski
28.03 Pieniny Stefan Jurkowski
19.04 Gorce Robert Szynal
25.04 Mników - Dolina Mnikowska Stefan Jurkowski
01 - 04.05 Góry Sanocko Turczańskie, Góry Słonne Robert Szynal
17.05 Pogórze Wielickie Stefan Jurkowski
24.05 Beskid Żywiecki Robert Szynal
06.06 Tatry - Dolina Juraniowa Bartek Florczyk
11 - 14.06 47 CRH - Pokrzywna Robert Szynal
21.06 Łańcut Bogumił Borowiecki
27 - 30.06 Wielka Fatra Bartek Florczyk
12.07 Beskid Niski Jan Nalepka
19.07 Miechów (BUSEM) Stefan Jurkowski
23 - 26.07 Tatry Wysokie Bartek Florczyk
09.08 Beskid Sądecki - Pasmo Radziejowej Jan Nalepka
15 - 23.08 Krajoznawcza - Ściana Wschodnia Stefan Jurkowski
30.08 Puszcza Dulowska -
06.09 Barania Góra Robert Szynal
20.09 Ojców Bartłomiej Florczyk
24 - 27.09 Sudety Czeskie Stefan Jurkowski
07 - 11.10 Warszawa i okolice - "Mazowiecka Jesień" Jan Nalepka
18.10 Dolina Stradomki -
24.10 Góry Świętokrzyskie Jan Nalepka
08.11 Pogórze Ciężkowickie Robert Szynal
15.11 Tyniec i okolice Stefan Jurkowski
28 - 29.11 Beskid Mały Stefan Jurkowski
06.12 Dolina Dłubni Robert Szynal
13.12 Pasmo Lubomira Stefan Jurkowski
18.12 Spotkanie Wigilijne Koło ZA

Impreza turystyczno-towarzyska - Marian Zgała i Przyjaciele

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2008

Termin Rejon Prowadzący
05.01 Zawoja Bartek Florczyk
13.01 Kopiec Krakusa Jan Nalepka
19 - 20.01 Beskid Żywiecki Bartek Florczyk
03.02 Dolina Racławki Jan Nalepka
09.02 Pasmo Podhalańskie - Orawka Bartek Florczyk
24.02 Beskid Śląski - Wisła Stefan Jurkowski
02.03 Puszcza Niepołomicka Jan Nalepka
09.03 Beskid Wyspowy - Ćwilin Robert Szynal
29.03 Beskid Wyspowy - Lubań Wielki Robert Szynal
06.04 Okolice Racławic Tadeusz Różycki
13.04 Dolina Chochołowska Bartek Florczyk
01 - 04.05 Roztocze Bogumił Borowiecki
18.05 Górny Śląsk Jan Nalepka
25.05 Pogórze Wielickie Jan Nalepka
31.05 Beskid Żywiecki - Ujsoły Stefan Jurkowski
08.06 Okolice Zatora - Dolina Karpia Jan Nalepka
15.06 Beskid Sądecki - Hala Łabowska Robert Szynal
29.06 - 13.07 Krym Jan Nalepka
20.07 Okolice Olkusza Jan Nalepka
26.07 Wielki Chocz Bartek Florczyk
15 - 24.07 Wielkopolska Bogumił Borowiecki
11 - 14.09 Słowackie Tatry Zachodnie - Dolina Raczkowa Bartek Florczyk
21.09 Okolice Miechowa Ula Stańczyk
Krzysztof Kania
27.09 Jura Krakowsko - Częstochowska Jan Nalepka
04 - 07.10 Bieszczady Robert Szynal
19.10 Garb Tęczyński Jan Nalepka
26.10 Góry Świętokrzyskie Jan Nalepka
09.11 Pogórze Ciężkowickie Robert Szynal
22 - 23.11 Zakopane Stefan Jurkowski
07.12 Lubomir Stefan Jurkowski
14.12 Stare Wierchy Stefan Jurkowski

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2007

Termin Rejon Prowadzący
14.01 Beskid Śląski - Brenna -
27.01 Beskid Sądecki - Szczawnica -
10 - 11.02 Tatry "Stara Roztoka" -
24.02 Beskid Żywiecki - Pilsko Bartek Florczyk
04.03 Dolina Naramki Jan Nalepka
10.03 Pogranicze Śląska i Zagłębia Jan Nalepka
25.04 Gorce - Lubomierz - Kudłoń Stefan Jurkowski
14.04 Beskid Makowski Robert Szynal
28.04 - 02.05 Sudety Jan Nalepka
20.05 Beskid Żywiecki - Rysianka Stefan Jurkowski
24.06 Liwocz - Pasmo Brzanki -
23 - 30.06 Dzikie Pola - Ukraina Jan Nalepka
08.07 Lipowiec Robert Szynal
15.07 Jura Jan Nalepka
26 - 29.07 Tatry Wysokie - Smokowiec - Słowacja Robert Szynal
05.08 Ponidzie Jan Nalepka
15 - 26.08 Pomorze Zachodnie Bogumił Borowiecki
01.09 Dookoła Jeziora Orawskiego Bartek Florczyk
09.09 Beskid Mały - Cisowa Grapa Stefan Jurkowski
16.09 Pogórze Wielickie Jan Nalepka
22.09 Beskid Wyspowy - Mogielnica Bartek Florczyk
04.10 Harbutowice - Las Groby - Lanckorona
- Izdebnik
Jan Nalepka
21.10 Okolice Alwerni Jan Nalepka
27.10 Pieniny Słowackie - Sromowce Wyżne Bartek Florczyk
17 - 19.11 Gorce - Ochotnica Stefan Jurkowski
16.12 Beskid Wyspowy - Śnieżnica Robert Szynal

Program wycieczek koła PTTK ZA na rok 2006

Termin Rejon Prowadzący
07.01 Spytkowice (Działy Orawskie) Bartek Florczyk
22.01 Porąbka, Międzybrodzie (Żar) Jan Nalepka
03 - 05.02 Zawoja - Zimowy Karnawał Janusz Gwizdowski
Janusz Pustułka
11.02 Pieniny Spiskie (Kluszkowce - Niedzica) Bartek Florczyk
25 - 26.02 Wielka Racza Stefan Jurkowski
19.03 Górny Śląsk (zwiedzania kopalni + trasa) Jan Nalepka
01.04 Nawojowa - Rytro przez Cyrlę Bartek Florczyk
29.04 - 03.05 Sudety (Góry Opawskie i Jeseniki Stefan Jurkowski
13.05 Beskid Sądecki - Dzwonkówka i Jaworzynka Bartek Florczyk
01 - 07.06 Czarnohora Jan Nalepka
24.06 Pasmo Brzanki (Liwocz) Stefan Jurkowski
09.07 Jura Krakowsko - Częstochowska (Góry Sokole) Jan Nalepka
22 - 23.07 Tatry Wysokie Bartek Florczyk
05.08 Lubań Stefan Jurkowski
15 - 26.08 Wycieczka krajoznawcza (Warmia) Stefan Jurkowski
10.09 Babia Góra z Orawy Bartek Florczyk
23 - 30.09 Wyprawa - Karpaty Wschodnie Jan Nalepka
08.10 Sucha - Zawoja (pasmo Jałowickie) Bartek Florczyk
22.10 Lipnica Murowana
Rajbrot - Żegocina - Kamionna - Łososina Górna
Stefan Jurkowski
05.11 Częstochowa Jan Nalepka
18 - 19.11 Beskid Niski Jan Nalepka
10.12 Beskid Makowski (Wysoka) Stefan Jurkowski
14.12 Spotkanie opłatkowe Koło ZA

Kalendarz imprez Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie na 2018 rok.

Linia

Na turystyczne szlaki zaprasza Zarząd Koła PTTK ZA

Powrot

copyright